Kontaktujte nás: +420720704319 | info@inzagi.cz

Naší specializací je implementace nástrojů na projektové řízení a řízení portfolia projektů na platformě Microsoft Project Server/Online.

Řízení projektů prochází napříč organizací a dotýká se většiny procesů a řady podpůrných systémů. Díky širokému technologickému záběru jsme schopni implementovat integrovaná řešení.

Project Server

Project Server představuje robustní řešení pro řízení portfolia projektů ve středních a velkých organizacích. Nabízí kompletní sadu funkcí pro všechny skupiny podílející se na realizaci projektů (management, portfolio manažery, projektové manažery, manažery zdrojů, členy týmu a další).

Project Online

Jedná se o alternativu provozu Project Serveru ve formě služby v prostředí Office 365. Výhodou je tak kromě rychlosti nasazení a možnost využití i pro menší týmy integrace s dalšími službami Office 365.

SharePoint

SharePoint jako součást řešení PPM nabízí špičkové nástroje pro týmovou spolupráci a sdílení informací. Zahrnuje kompletní sadu funkcí pro správu dokumentů (DMS) a podporu procesů (WF).

Teams

Microsoft Teams je platforma, určená pro týmovu spolupráci, která spojuje chat, schůzky, poznámky a přílohy do jednoho prostředí. Výhodou Microsoft Teams je intuitivní uživatelské prostředí a rychlé nasazení v prostředí Office 365.

Nintex Workflow

Nintex Workflow rozšiřuje funkční vlastnosti platformy SharePoint v oblasti workflow a zejména usnadňuje jejich tvorbu pomocí intuitivního vizuálního rozhraní. Nintex Workflow for Project Server pak navíc nabízí funkce a nástroje pro řízení životního cyklu projektu v organizaci a podporu Project Governance.

Power BI

Pro řízení komplexních projektů a portfolií ve velkých organizacích je nezbytná schopnost analyzovat velké množství dat a zpracovávat podklady pro strategická rozhodování managementu. Pro tyto účely slouží Power BI, ve kterém je možné vytvářet přehledné a interaktivní dashboardy dostupné i na mobilních zařízeních.

Yammer

Podniková sociální síť zjednodušuje a zrychluje týmovou komunikaci a spolupráci. Umožňuje zapojit do komunikace i členy týmu od zákazníků nebo dodavatelů. Pro jednotlivé projekty lze vytvářet vlastní projektové skupiny a následně komunikaci zobrazit napříč skupinami.